Pech i kolejna kontuzja. Długa przerwa rozgrywającego PGE VIVE  WP SportoweFakty

Nieszczęśliwie zaczął się ten sezon dla Branko Vujovicia. Czarnogórzec dopiero wyleczył uraz nosa, a już dopadła go kolejna kontuzja.

Wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości Google
Nieszczęśliwie zaczął się ten sezon dla Branko Vujovicia. Czarnogórzec dopiero wyleczył uraz nosa, a już dopadła go kolejna kontuzja.Nieszczęśliwie zaczął się ten sezon dla Branko Vujovicia. Czarnogórzec dopiero wyleczył uraz nosa, a już dopadła go kolejna kontuzja.

Pech i kolejna kontuzja. Długa przerwa rozgrywającego PGE VIVE - Sport WP SportoweFakty

W środę PGE VIVE Kielce rozegra kolejne spotkanie w tym sezonie PGENiG Superligi. Zawodnik tego zespołu, Krzysztof Lijewski, uważa że rywal nie odpuści sobie łatwo tego meczu.

Krzysztof Lijewski: Nikt się przed nami nie położy (WIDEO) | Echo Dnia Świętokrzyskie

W rozegranym awansem meczu 3. kolejki PGNiG Superligi NMC Górnik Zabrze przegrał w Kielcach z PGE Vive 24:34. Zabrzanie w I połowie postraszyli mistrza Polski - po 16 minutach prowadzili na wyjeździe 10:8, ale później kielczanie rzucili cztery bramki z rzędu i kontrolowali wydarzenia na boisku, a po zmianie stron rozbili zabrzan. Zobaczcie zdjęcia z meczu PGE Vive Kielce - NMC Górnik Zabrze.

PGE Vive Kielce - NMC Górnik Zabrze 34:24 ZDJĘCIA, RELACJA Zabrzanie grali tylko do przerwy | Dziennik Zachodni

Tylko trzydzieści minut NMC Górnik Zabrze prowadził równorzędną walkę z mistrzami Polski, PGE VIVE Kielce w Hali Legionów. Po przerwie to kielczanie dyktowali warunki i wygrali trzecie spotkanie w nowym sezonie PGNiG Superligi. Już w niedzielę podopieczni Talanta Dujszebajewa zainaugurują natomiast zmagania w Lidze Mistrzów wyjazdowym meczem z THW Kiel.Tylko trzydzieści minut NMC Górnik Zabrze prowadził równorzędną walkę z mistrzami Polski, PGE VIVE Kielce w Hali Legionów. Po przerwie to kielczanie dyktowali warunki i wygrali trzecie spotkanie w nowym sezonie PGNiG Superligi. Już w niedzielę podopieczni Talanta Dujszebajewa zainaugurują natomiast zmagania w Lidze Mistrzów wyjazdowym meczem z THW Kiel.

Górnik postawił się tylko przez pół godziny. Pewna wygrana PGE VIVE w teście przed LM - CKsport.pl - Sport Kielce

Tylko jeden niecały trening normalnie przepracował prawy rozgrywający piłkarzy ręcznych PGE VIVE Kielce, Branko Vujović. Na poniedziałkowych zajęciach mocno skręcił kostkę i czeka go półtora do dwóch miesięcy przerwy.

Piłkarz ręczny PGE VIVE Kielce Branko Vujović znów kontuzjowany. Przerwa - półtora miesiąca do dwóch | Echo Dnia Świętokrzyskie

W meczu PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych, PGE VIVE Kielce wygrało z NMC Górnikiem Zabrze

Forma piłkarzy ręcznych PGE VIVE Kielce przed meczem Ligi Mistrzów z THW Kiel średnia, ale NMC Górnik Zabrze wysoko pokonany [ZDJĘCIA] - echodnia.eu

Wyborcza.pl

Sensacja w ligowym hicie wisiała w powietrzu, ale... tylko w pierwszej połowie. Dzięki znakomitej postawie w drugiej odsłonie spotkania szczypiorniści PGE Vive Kielce wygrali u siebie z Górnikiem Zabrze 34:24 (15:13) w meczu 3. serii PGNiG Superligi. Kolejne handballowe emocje w TVP już w niedzielę. Transmisja meczu Torus Wybrzeże Gdańsk – Piotrkowianin Piotrków Tryb. od godz. 18:35 w TVP Sport, na TVPSPORT.PL oraz w aplikacji mobilnej.Sensacja w ligowym hicie wisiała w powietrzu, ale... tylko w pierwszej połowie. Dzięki znakomitej postawie w drugiej odsłonie spotkania szczypiorniści PGE Vive Kielce wygrali u siebie z...

Zabójcze przyspieszenie mistrza. Górnik bez szans z Vive (sport.tvp.pl)

Słoweńcy Bojan Lah i David Sok posędziują pierwszy w sezonie 2019/2020 mecz piłkarzy ręcznych PGE VIVE Kielce w Lidze Mistrzów. W niedzielę, 15 września, o godzinie 19 kielczanie zagrają na wyjeździe z niemieckim THW Kiel.

Słoweńcy Lah i Sok posędziują w niedzielę piłkarzom ręcznym PGE VIVE Kielce w Kilonii | Echo Dnia Świętokrzyskie

Vive Kielce źle rozpoczęło spotkanie z Górnikiem Zabrze, ale po przerwie udowodniło swoją wyższość i ostatecznie wygrało 34:24.Vive Kielce źle rozpoczęło spotkanie z Górnikiem Zabrze, ale po przerwie udowodniło swoją wyższość i ostatecznie wygrało 34:24.

PGNiG Superliga: Vive Kielce lepsze od Górnika Zabrze - Piłka ręczna

Już jutro zespół PGE VIVE Kielce czeka kolejne spotkanie w tym sezonie PGNiG Superligi. Mistrzowie Polski zmierzą się w nim z Górnikiem Zabrze, ale ich zawodnik, Artiom Karaliok, twierdzi że ważniejsze będzie niedzielne starcie z THW Kiel.

Artiom Karaliok: Musimy dobrze przygotować się do meczu [VIDEO] | Echo Dnia Świętokrzyskie

W środowym meczu PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych PGE VIVE Kielce – NMC Górnik Zabrze (godzina 18) pierwszy raz jako zawodnik innej drużyny zagra przeciwko PGE VIVE wychowanek naszego klubu, obrotowy Bartłomiej Bis. - Myślę o meczu w Kielcach od weekendu, na pewno będą u mnie dodatkowe emocje. Ale największa jest ciekawość, jak to będzie być gościem w Hali Legionów. kiedy zawsze byłem gospodarzem - mówi 22-letni Bartłomiej Bis.

Piłkarz ręczny NMC Górnika Zabrze Bartłomiej Bis przed meczem w Kielcach: Trener Lijewski mniej krzyczy niż trener Dujszebajew | Echo Dnia Świętokrzyskie

Kliknij i zobacz więcej.

Bertus Servaas: Za dwa lata PGE Vive będzie jedną z najmłodszych drużyn w LM - Sport w INTERIA.PL

THW Kiel – PGE Vive Kielce: zapraszamy na relację na żywo z meczu Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Jak polski zespół spisze się na inaugurację rozgrywek? Początek meczu THW Kiel – PGE Vive Kielce w niedzielę, 15 września o 19:00.THW Kiel – PGE Vive Kielce: zapraszamy na relację na żywo z meczu Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Jak polski zespół spisze się na inaugurację rozgrywek? Początek meczu THW Kiel – PGE Vive Kielce w niedzielę, 15 września o 19:00.

LM piłkarzy ręcznych: THW Kiel – PGE Vive Kielce [na żywo] - Piłka ręczna

Sprawdzian generalny przed niedzielnym rozpoczęciem rozgrywek Ligi Mistrzów przejdą dziś (środa) piłkarze ręczni PGE VIVE Kielce. O godzinie 18 w Hali Legionów rozpoczną spotkanie PGNiG Superligi z NMC Górnikiem Zabrze. Będzie to pierwszy ligowy mecz kieleckiego zespołu transmitowany przez stację TVP Sport i wyjątkowe wydarzenie dla Mateusza Korneckiego i Bartłomieja Bisa, którzy zagrają przeciwko swoim byłym drużynom. Zapraszamy na relację live z tego wydarzenia.

Braterski pojedynek. Piłkarze ręczni PGE VIVE Kielce grają z Górnikiem [RELACJA LIVE] | Echo Dnia Świętokrzyskie